Yurtdışı Adalet Müşavirleri 7. İstişare Toplantısı Yapıldı

Yurtdışı Adalet Müşavirleri 7. İstişare Toplantısı 25 - 27 Şubat 2020 tarihleri arasında Bakanlığımızda yapılmıştır. 
25 Şubat 2020 tarihinde Bakan Yardımcımız Sayın Uğurhan KUŞ’un katılımları ile Genel Müdürlüğümüz Protokol Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda, büyükelçilikler ve daimi temsilcilikler nezdinde görev yapan adalet müşavirlerimiz ile Bakanlığımız temsilcileri karşılıklı görüş alışverişinde bulunmuş ve adalet müşavirlerimiz tarafından güncel faaliyetlerine ilişkin sunumlar yapılmıştır.
26 Şubat 2020 tarihinde, Genel Müdür Yardımcılarımız başkanlığında, Birim İçi Değerlendirme ve İstişare toplantıları yapılmıştır. Söz konusu toplantılarda, adalet müşavirlerimiz ile genel müdürlüğümüz temsilcileri, uluslararası adli işbirliğine ilişkin sorun ve çözümleri teknik düzeyde ele alma imkanı bulmuşlardır.
27 Şubat 2020 günü saat 10:00’da ise Adalet Bakanımız Sayın Abdulhamit GÜL, adalet müşavirlerimizi Dikmen Hakimevi’nde kabul etmiştir. Sayın Bakanımız, adalet müşavirlerimizin yurtdışında görev yaptıkları dış temsilciliklerde karşılaştıkları sorunlara ilişkin bilgi almış ve onlarla fikir alış verişinde bulunmuştur.
 

Fotoğraflar